Te rinjte franceze me Peugeot vizitojne Vloren

Written by on 06/08/2018

Te rinjte franceze me Peugeot vizitojne Vloren800 te rinj franceze ndodhen ne Vlore per ta prezantuar ate si nje destinacion te mirefillte ne rrjetin e qyteteve turistike europiane, ne kuader te turneut sportiv, kulturor dhe solidariteti Europ’Raid. Te mahnitur nga bukuria e qytetit bregdetar, qe ofron plazhe, monumente te shumta kulturore dhe peizazhe fantastike, ata zgjodhen perseri kete Vloren per ta bere pjese te turit te tyre.Europ’Raid, perfaqeson nje nisme qe nxit idene per te pershkuar me makina me shume se 10000 km rruge pergjate 23 vendeve europiane dhe per t’i promovuar ato. 

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist