“Shqip-Hop Fest”, më 8 qershor, sjell kulturën Hip-Hop me emrat më të njohur të muzikës!

Written by on 05/06/2023

“Shqip-Hop Fest” është festivali i parë i cili feston dhe promovon kulturën Hip-Hop në gjithësinë e saj. Ky aktivitet do të zhvillohet në datën 8 qershor në Sheshin Italia në Tiranë! Organizatori i këtij festivali Gerhard Veizi,  në studion e  Weekend Lovers me Ada Bileri, zbuloi më shumë detaje rreth datës 8 qershor dhe disa prej emrave të ftuar si Ledri Vula, 2Farm, West Side Family, Kastro Zizo e shumë të tjerë! Sa i përket biletave dhe gjithcka tjetër rreth edicionit të dytë të “Shqip-Hop Fest”, ndiqni të plotë intervistën në kanalin e YouTube të Premium Channel.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Continue reading

Current track

Title

Artist