Rritet fluksi ne pikat kufitare, policia merr masa!

Written by on 07/08/2018

Rritet fluksi ne pikat kufitare, policia merr masa!Pikat e kalimit kufitar ne vendin tone jane duke u perballur me nje fluks te larte turistesh, te cilet deshirojne te kalojne pushimet ne vendin tone. Ne daten 4 gusht ne territorin e Shqiperise nepermjet pikave te kalimit kufitar, kane hyre 53 mije shtetas dhe kane tranzituar mbi 12.300 mjete. Shifrat ne kalimet kufitare u bene publike nga kreu i Policise Rrugore, Mitat Tola gjate nje dalje per mediat. Pritet qe i gjithe muaji gusht te karakterizohet nga fluksi i larte i hyrjeve ne pikat kufitare.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist