Weekend Destinatios

Kemeri është një vendpushim bregdetar në bregun jugor të Mesdheut të Turqisë. Pjesë e Rivierës Turke, e njohur për plazhet e saj ranore dhe portin e madh. Qyteti mbështetet nga pyjet me pisha të parkut kombëtar Olympus Beidaglari, ku  teleferiket ne natyre drejtohen në majë të malit Tatali. Plazhet e  e mrekullueshme me rërë dhe […]

ULQINI Qyteti 25 vjecar , Ulqini, ju fton ne nje aventure unike.     ADA BOJANA Me vendndodhje aty ku uji i lumit Bojana derdhet ne detin adriatik , Ada Bojana eshte nje ishull  ne forme trekendeshi qe njihet per bimet dhe kafshet e rralla qe strehon si dhe per plazhet e gjate dhe te […]

Përzierja e mrekullueshme e Mesdheut, Orientit dhe Perëndimit, qyteti 25 vjeçar – Ulqini ju fton në një aventurë unike. Ish Koliniumi, Ulqini i sotëm, është qyteti i parë i madh në brigjet e Adriatikut, pasi kalon nëpër Otrant Gate, , një vend i mrekullueshëm ku flladet malore pëshpërisin legjendat e së kaluarës së trazuar. Ju […]

Paketa per te festuar vitin e ri ne Avala Resort me 4 yje ne Budva me oferta speciale. Paketat perfshijne akomodimin per 2 nete me mengjes dhe darke buffet te hapur. Darken festive te Vitit te Ri si dhe Brunch time me daten 1 Janar. Parkim dhe WiFi falas , perdorim I lire I Pishines [...]
Paketa ekskluzive per te kaluar krishlindjet ne Avala Resort me 4 yje ne Budva Paketa perfshin akomodimin per  dy nete ne dhome dyshe ne periudhen 21 deri 28 Dhjetor Pije mirseardhjeje, mengjes dhe darke te perfshire , Upgrade te dhomes me pamje nga deti ne varesi te disponibilitetit 20% zbritje per restorantet Ala Carte dhe [...]
Sllovenia, nje vend dinamik i pasur me histori dhe natyre magjepsese Nga Lubjana në Ptuj, nga Bled në Pirano, një vend dinamik i pasur me histori dhe natyrë magjepsëse, Sllovenia ka përfaqësuar gjithnjë një udhëkryq kombesh nga Alpet në Adriatik, nga Carso tek Pianura Pannonica, një ndërthurje historike dhe kulturore që reflektohet në pasurinë kulturore [...]

Shqiperia po shnderrohet çdo dite e me shume nga nje destinacion i panjohur dhe i pazbuluar, ne nje pike referimi gjithmone dhe me terheqese per turistet, ka pohuar Kryeministri i vendit, i cili ka marre pjese dje pasdite ne inaugurimin e Premium Beach Hotel ne Golem te Durresit. Duke vleresuar politikat e qeverise per turizmin […]


Current track

Title

Artist