Viti i Ri ne Budva Montenegro

Written by on 31/10/2018

Paketa per te festuar vitin e ri ne Avala Resort me 4 yje ne Budva me oferta speciale.

Paketat perfshijne akomodimin per 2 nete me mengjes dhe darke buffet te hapur.

Darken festive te Vitit te Ri si dhe Brunch time me daten 1 Janar.

Parkim dhe WiFi falas , perdorim I lire I Pishines se brenshme, saunave, xhakuzi , banjove turke dhe salles fitness.

Trajtimet SPA dhe restoranti Ala Carte jane me 20% zbritje.

Femijet nen 2 vjec akomodohen falas ndersa deri 12 vjec paguajne vetem 20 Euro nata per akomodimin ne dhome.

Paketat e mesiperme per 2 nete akomodim ne dhome dyshe vijne me oferten festive per vetem  385 Euro.

Kontaktoni ne reservations@avalaresort.com ose duke telefonuar direkt ne +38 233 402 656 per te perfituar nga kjo oferte per te festuar Vitin E Ri ne Avala Resort ne Budva


Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist