Krishtlindje ne Budva Montenegro

Written by on 31/10/2018

Paketa ekskluzive per te kaluar krishlindjet ne Avala Resort me 4 yje ne Budva

Paketa perfshin akomodimin per  dy nete ne dhome dyshe ne periudhen 21 deri 28 Dhjetor

Pije mirseardhjeje, mengjes dhe darke te perfshire ,

Upgrade te dhomes me pamje nga deti ne varesi te disponibilitetit

20% zbritje per restorantet Ala Carte dhe trajtimet SPA

WiFi dhe Pakim falas , perdorim I , saunave, pishinave, fitnesit, xhakuzit dhe banjove turke falas

Leshim i vone i dhomes deri ne oren 6 mbasdite

Femijet nen 2 vjec falas ndersa femijet deri 12 vjec  paguajne vetem 20 Euro nata

Te gjitha keto te perfshira ne paketen festive per  vetem 145 Euro

Kontaktoni ne reservations@avalaresort.com ose duke telefonuar direkt ne +38 233 402 656 per te perfituar nga kjo oferte per te festuar Krishtlindjet ne Budva ne Avala Resort


Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist