Volvo prezanton 360C, makinen autonome si avion!

Written by on 06/09/2018

 

Nje automjet autonom elektrik pa shofer, pa timon dhe pa motor. Ky eshte koncepti i ri i kompanise “Volvo”, e cila do te sjelle ne treg supermakinen qe do te na paraqese menyra te reja per te udhetuar. Volvo 360C ofron kater mjedise te brendshme te ndryshme, qe lejojne disa aktivitete ne makine: gjumin, punen e zyres, mbledhjet e punes dhe komunikimin me familjaret ose miqte.Volvo 360c do te behet keshtu nje alternative per fluturimet e shkurtra dhe edhe pse duket si nje avion i vogel qe te ofron fluturimin e llojit “business class” eshte vetem nje makine, ose me sakte nje super makine e teknologjise se larte.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist