Prezantohet tavolina e punes smart, ne treg nga tetori

Written by on 26/09/2018

 

Ne nje nga platformat me te medha te bashkefinancimit ne internet, “Indiegogo” eshte mbeshtetur gjeresht nga publiku nje shpikje e re, e cila duket se pershtatet me se miri me menyren tone te bashkejeteses me pajiset e ndryshme teknologjike, qe tashme jane bere pjese e pandashme e perditshmerise. Projekti i paraqitur quhej “Sobro Smart Side Table”, ku behet fjale per nje tavoline “smart” e cila thjeshton shume gjera, nepermjet aftesive te saj, si karikim pa fisha, nje sirtar me kondicioner, altoparlante me bluetooth, nje qender kontrolli per aplikacione, drita LED, si dhe mund te sikronizohet me “Alexa“-n apo “Google Home“-n. Ajo eshte e perkryer per hapesira te vogla. Parashikimi optimist i kompanise eshte qe kjo pajisje, te dale ne treg ne tetor 2018 me nje cmim prej 899 dollaresh.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist