Lojrat Olimpike 2020, Japonia synon 20 milione turiste!

Written by on 12/04/2018

Lojrat Olimpike 2020, Japonia synon 20 milione turiste!

 

Japonia pret qe numri i turisteve nderkombetare qe do te vizitojne vendin per Lojrat Olimpike 2020 te shkoje ne 20 milione. Ky eshte dhe objektivi i autoriteteve turistike japoneze. Eventi i madh i botes sportive do te jete nje faktor i mire qe do te terheqe me shume turiste ne Japoni. Por ne kuader te kesaj nisme autoritetet japoneze te industrise turistike do te marrin masa edhe per lehtesimin e kalimit te vizitoreve te huaj duke hequr burokracite per marrjen e vizave gjate ketyre viteve.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist