Linja ajrore e Tajvanit Starlux Airlines po planifikon te shtoje 17 avione!

Written by on 21/03/2019

Linja ajrore e Tajvanit Starlux Airlines po planifikon te shtoje 17 avione ne floten e saj per fluturimet e gjata nga Taipei ne Europe dhe Ameriken e Veriut si dhe destinacionet e zgjedhura brenda rajonit te Azi-se. “Starlux është e angazhuar të bëhet një nga linjat më të mira ajrore në botë, duke sjellë ne nje te ardhme te afert shërbime më të mira në më shumë njerëz në mbarë botën.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist