Apple po krijon Iphone vetëm për Kinën

Written by on 04/07/2019

 

 

Kompania Apple mendohet se po punon për krijimin e një versioni të veçantë të Iphone, më të lirë, projektuar për tregun kinez. Pajisja e cila nuk është konfirmuar ende nga kompania , thuhet se shfaq veçori unike që nuk janë të disponueshme në asnjë model aktual të Iphone. Kina është treg i madh dhe Apple duke krijuar një Iphone më të lirë, mund të arrijë shitje dhe fitime të mëdha për kompaninë. 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist