Zyrat e aplikimit për kartat e ID, të hapura edhe sot!

Written by on 27/02/2021

Zyrat e aplikimit për kartat e identitetit dhe pasaporta biometrike do të jenë të hapura edhe sot. Ministria e Brendshme u bën thirrje të gjithë qytetarëve që u ka përfunduar afati i vlefshmërisë së kartave të identitetit, të kryejnë sa më parë procedurat për rinovimin e saj.

Aplikimi për karta ID dhe pasaporta të reja, nga java tjetër gati  aplikacioni |

Përveç shërbimeve online dhe fizike, karta e identitetit ju jep mundësinë edhe për të votuar në zgjedhjet e 25 prillit./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist