Zbulohen disa karakteristika te Galaxy S10!

Written by on 23/10/2018

Drejtuesit kryesore te kompanise Samsung jane takuar kohet e fundit ne Kine per te diskutuar telefonin e ri qe do te nxjerrin per pervjetorin e 10-te te Galaxy, S10. Informacionet e dala deri tani tregojne se Samsung do te perdore nje teknologji te re per njohjen e shenjave te gishtave. Tani do te mjaftoje qe te vendoset gishti kudo neper ekran, dhe telefoni do ta njohe per ta zhbllokuar.Po ashtu, sensoret qe ndodheshin ne pjesen e siperme, do te mbulohen nga ekrani. E gjithe pjesa ballore do te jete ekran. Sensoret dhe altoparlanti prej ku do te degjoni telefonatat, do te jene po aty, te mbuluar me ekran. Nje ndryshim i veçante qe pritet te ndodhe, eshte versioni “Edge”. Ekranet e S10 nuk do te jene me te kthyer ne ane, por do te jene plotesisht te sheshte.Keto jane vetem disa detaje, pasi Samsung eshte i vendosur qe per 10-vjetorin te ofroje diçka plotesisht te re, per te festuar jubileun.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist