Tony Braxton – “Sorry”

Written by on 31/03/2018

Tony Braxton – “Sorry”

Ne gjithmonë e duam muzikën e re te te madhes Toni Braxton, dhe ajo nuk e humb madheshtinë edhe ne këngët më të reja që ka publikuar së fundmi.

Albumi i ri Sex & Cigarettes, është një kthim stilistik  shpirteror për këtë yll të muzikës boterore. Kenga me e re eshte “Sorry”,  dhe ajo eshte konsideruar nga kritiket e muzikes si një këngë te persosur  bashkëkohore me një tingull aureal qe te kujton disa nga veprat e saj të shkëlqyera të viteve  90-te. Shijoni Sorry Tani! Mire se u ktheve Toni Braxton ! Welcome back Toni Braxton!

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist