“Tizinonline-20minuti”: Shqiperia pjese e paeksploruar e enigmas europiane!

Written by on 17/09/2018

 

Mediat italiane promovojne serish Shqiperine turistike.Shqiperia eshte nje pjese e paprekur dhe e paeksploruar ne enigmen komplekse te Europes, shkruan gazeta italiane online “Tizinonline -20 minuti” ne nje artikull kushtuar Shqiperise.E mbushur me peizazhe perrallash, pamje qe te lene pa fryme, kulture te pasur dhe banore jashtezakonisht mikprites, Shqiperia duhet te jete ne krye te listes se destinacioneve per ta vizituar per nje eksperience autentike udhetimi. 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist