TIA konfirmon 12 fluturime për këtë të shtunë

Written by on 27/02/2021

Këtë të shtunë Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës ka konfirmuar 12 fluturime. Destinacionet kryesore janë Stambolli, Beogradi, Dortmundi, Milano, Ankona, Bergamo, Bolonja dhe Verona. Përpara çdo udhëtimi pasagjerët duhet të kontaktojnë shtetet pritëse për rregullat e karantinës dhe të respektojnë protokollet e higjienës.

2.95 Million Passengers Used Tirana International Airport in 2018 • IIA

Aktualisht lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët dhe nënshtetasit në Bashkimin Evropian dhe qytetarët që plotësojnë kushtet e udhëtimit, sipas vendeve pritëse./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background