Greqia ndryshon rregullat për Kakavijën, ja çfarë duhet të dini

Written by on 27/02/2021

Greqia ka shtrënguar edhe njëherë masat në pikën kufitare të Kakavijës.  Nga dita e hënë në orën 6 të mëngjesit deri të hënën e 15 marsit në 6 të mëngjesit,  do lejohen të futen vetëm 400 persona në ditë. Orari i hyrjes për këto pika doganore kufitare do të jetë nga ora 7 e mëngjesit deri në 7 të pasdites dhe këtu përfshihet edhe hyrja e kamionëve të mallrave, në vend të orarit të mëparshëm që ishte nga ora 7 deri në orën 23.00.

Albanian Daily News

Gjithashtu në këto pika do të ketë teste të shpejta për këdo që hyn në vend duke përfshirë edhe shoferët e kamionëve të mallrave./radiotravel.al 

Tagged as

Current track

Title

Artist

Background