Studimi, ja modelet e makinave qe vidhen me kollaj

Written by on 29/01/2019

Studimi, ja modelet e makinave qe vidhen me kollaj

Qindra makina te mira, perfshire kater prej pese modeleve me te shitura ne Britani jane me te prekura nga vjedhjet. Nje studim i ri zbuloi se me te rrezikuarat jane Ford Fiesta, Volkswagen Gold, Nissan Qashqai dhe Ford Focus.Thuhet se hajdutet perdorin nje lloj teknologjie te re per te hyre ne sistemin e makines per ta hapur. Industria e sherbimeve automobilistike tregoi se nuk ka arsye per tu shqetesuar pasi makinat e reja jane me te sigurta se kurre.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist