Studimi, ja artistet me te preferuar te femijeve

Written by on 02/02/2019

  1. Studimi, ja artistet me te preferuar te femijeve
    Ed Sheeran, Little Mix dhe Stormzy jane artistet me te dashur ne mesin e femijeve te moshave 7 deri ne 17 vjeç, sipas nje raporti te ri mbi muziken dhe mireqenien. Sondazhi i 1001 femijeve ne Angli u botua nga Youth Music, nje organizate bamirese qe investon ne projektet muzikore per te rinjte. Kater ne 10 nga te anketuarit thane se muzika i bente te ndiheshin mire dhe 85% thane se i bente te ndiheshin me te lumtur. Sipas hulumtimit, te rinjte e duan muziken per te kaluar kohen e lire, se bashku me lojerat.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist