Shqiperia mes destinacioneve me te preferuara kete vit nga norvegjezet!

Written by on 03/09/2018

 

Pas Suedise, nje tjeter vend nordik duket se eshte dashuruar me Shqiperine si zbulimi i ri i kesaj vere. Tur operatoret ne Norvegji shprehen se kerkesat per te udhetuar drejt vendit tone i kane detyruar te ofrojne me shume paketa dhe fluturime direkte. 2018 shenoi edhe nje zhvillim te rendesishem per Shqiperine mes turisteve norvegjeze. Kete vit sipas operatoreve turistik norvegjeze destinacionet me te preferuara per turistet nordike kane qene  Greqia, Kroacia, Spanja dhe Shqiperia.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist