Shqiperia promovohet nga “Expressen.se”!

Written by on 03/09/2018

 

Shqiperia eshte nje prej destinacioneve me te pelqyera kete vit nga te huajt. E perditshmja suedeze “Expressen.se” ka publikuar se fundmi nje reportazh per Shqiperine.  Natyra, cmimet, infrastruktura, destinacionet dhe gastronomia jane disa prej detajeve qe pershkruhen nga Shqiperia ne reportazhin e bere nga gazetari suedez. Gjithashtu ne shkrim theksohet fakti qe numri i turisteve nga Suedia ne Shqiperi kete vit kane shenuar rritje rekord.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist