Destinacionet me te mira te vjeshtes

Written by on 03/09/2018

 

Ndersa ne disa destinacione vijon perballja me turizmin masiv ne disa te tjera sugjerohen vizitat per stinen e vjeshtes. Muaji Tetor eshte konsideuar muaji me i mire per te udhetuar per turizem kulturor. Tripadvisor ka sugjeruar disa prej destinacioneve me te mira per muajin e ardhshem. Ne vend te pare renditet Santorini ne Greqi ndjekur nga Vjena, Zagrebi , Sofja, Brukseli, Parisi dhe  Stambolli.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist