Se shpejti Instagram me opsionin per blerje

Written by on 08/09/2018

 

Instagram eshte nje nga aplikacionet me te perdorur te momentit. Here pas here ai ben perditesime te ndryshme per t’i mbajtur perdoruesit sa me aktive ne rrjet. Pas opsionit IGTV, permes te cilit mund te ngarkonim video me te gjata se 1 minute, Instagram-i vjen me nje tjeter risi.Se shpejti do te mund te beni shopping nepermjet Instagram dhe jeta juaj do te jete me e thjeshte. Ende nuk dihet data e sigurte se kur do te lançohet ky program por do te perfitojne te gjitha llogarite e bizneseve qe jane plot 15 milione.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist