Samsung publikon ne 25 shkurt smartphonet e rinj, ja cilet priten me padurim!

Written by on 06/02/2019

Samsung publikon ne 25 shkurt smartphonet e rinj, ja cilet priten me padurim!

 

Celularet e rinj te kompanise Samsung do te dalin ne shitje me 25 shkurt. Pritet qe te dale Samsung Galaxy S10 – Samsung S10, S10 Plus dhe S10 Lite, te cilet do te prezantohen ne nje shfaqje zyrtare ne San Francisko.Per here te pare ne historine e smartfoneve, Galaxy S10 do te mbeshtese Wi-Fi 6.Tre modelet e ardhshme do perfshijne mbeshtetje per standardin e ri te Wi-Fi, e cila permireson performancen dhe arrin te kete lidhje me te shpejte edhe ne vende ku ka shume persona.Njoftimet paraprake tregojne se nuk do jete nje celular i lire. Samsung S10 d me 128GB memorje do te kushtoje 669 paund, ndersa S10 plus me memorje 1TB do kushtoje 1.399 paund.Ndersa cmimi i S10 Lite nuk eshte zbuluar ende.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist