Samsung premton smartphone me memorie 1 TB!

Written by on 31/01/2019

Samsung premton smartphone me memorie 1 TB!
Gjiganti koreanojugor i teknologjise, Samsung ka shpallur lufte ne limitin
e memories se smartfoneve, duke njoftuar prodhimin masiv te
smartfoneve me nje terabajt memorie.Nje telefon me 1 TB memorie te
brendshme do te thote se nuk do te jete me e nevojshme qe çdo disa muaj
te vendosesh se cilat nga fotot qe ke ne smartfon do te fshish.Sipas
Samsung kjo teknologji vjen per here te pare ne kete industri dhe eshte e
krahasueshme me kapacitetin e memories se nje kompjuteri premium.Kjo
sasi memorieje do t’i mundesoje perdoruesve te ruajne ne smartfon deri
ne 240 video te cilesise 4K UHD qe jane secila nga 10 minuta.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist