Rezorti me luksoz i Paqesorit del ne shitje!

Written by on 08/06/2018

Nje prej rezorteve me mahnites ne Jug te Paqesorit, qe cilesohet si nje prej me te bukurve ne bote, Aitutaki eshte vene ne shitje. Rezorti qe ndohet prane ishujve Cook eshte ne shitje per 17 milione pound! Ai ka nje siperfaqe prej 27 hektaresh dhe eshte i perbere nga 36 shtepi te vogla ne te cilat akomodohen turistet. 7 prej ketyre shtepizave te mbuluara me kashte jane te ndertuara mbi uje.I gjithe stili i arredimit interior eshte dekoruar sipas stilit tradicional te vendeve te Paqesorit Jugor. Nje prej ketyre shtepizave konsiderohet si me luksozet dhe perbehet nga nje pishine private, nje kopsht privat, nje vaske gjigande me hiromasazh dhe shume lehtesira te tjera. 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist