Pergjigjiet e Lotarise Amerikane sot pas ores 18.00!

Written by on 15/05/2018

Sot pas ores 18:00 dalin rezultatet e lotarise amerikane. Per te pare rezultatin nese jeni fitues apo ju duhet te futeni ne faqen www.dvlottery.state.gov. Pasi t’iu hapet faqja ju duhet te futni te dhenat tuaja me radhe, numrin e konfirmimit, mbiemrin, vitin e lindjes dhe kodin e sigurise. Keni harruar apo humbur numrin e konfirmimit? Ka nje zgjidhje: Poshte kuadratit ku duhet futur kodi, klikoni aty ku shkruhet Forgot Confirmation Number, dhe me pas plotesoni te dhenat qe kerkohen. Pasi te keni plotesuar edhe karakteret qe ju shfaqen ne kodin e sigurise, kliko butonin submit dhe shume shpejt ne email do t’ju vije ne pergjigje numri juaj i konfirmimit.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist