Rita Ora pjese e projekteve te UEFA-s.

Written by on 15/05/2018

Emri i saj, identifikohet jo vetem me muziken por edhe me suksesin ne vetvete. Rita Ora tashme eshte nje nga artistet me te suksesshme ne boten e muzikes dhe jo vetem. Se fundmi Rita eshte bere pjese e nje prej projekteve te UEFA-s per nje mision te rendesishem. Ajo do te bashkepunoje me UEFA ne turin e vajzave, per te festuar mbi besimin e femrave dhe aspiratat e tyre, nepermjet muzikes dhe futbollit. Rita do te jete nje mbeshtjetje shume e rendesishme per keto vajza, te cilat do t’i promovoje ne te gjitha turet e saj, por edhe pertej tyre. 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist