Ja ku po i kalojnë pushimet Messi dhe Ronaldo!

Written by on 17/07/2019

Futbollistët më të mirë të momentit Messi dhe Ronaldo po shijojë pushimet me familjet e tyre. Messi pas sezonit të lodhshëm në Kupën e Amerikës , duket se po i shijon ditët e nxehta të korrikut në shoqërinë e bashkëshortes dhe tre djemve të tij. Ndërkohë, nga ana tjetër edhe Roanldo ka postuar foto nga një sfond piktoresk në Torino në shoqërinë e fëmijëve dhe të dashurës së tij Georginës.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist