Pas fotove tashme edhe video 360 grade ne Messenger!

Written by on 09/04/2018

Pas fotove tashme edhe video 360 grade ne Messenger!

Facebook sjell nje risi te re me perditesimin e fundit te Messenger. Tashme rrjeti gjigant social do t’u lejoje perdoruesve te ndajne video ne 360 grade dhe video me cilesi HD.Ne qofte se doni te ndani nje foto ose video me 360 grade, do t’ju duhet se pari ta realizoni ate ne aparatin tuaj ose ne nje tjeter aplikacion para se ta ngarkoni ne Messenger. Ne menyre te ngjashme, edhe videot HD do te duhet te kapen se pari nga telefoni, e me pas te shperndahen me miqte ne aplikacion.Kjo veçori e re eshte e disponueshme per momentin vetem ne disa vende si Australia, Belgjika, Kanadaja, Danimarka, Finlanda, Franca, Hong Kongu, Japonia, Hollanda, Norvegjia, Rumania, Singapori, Koreja e Jugut, Suedia, Zvicra, Tajvani, MB dhe SHBA per iOS dhe Android.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist