Njihuni me 7 vjecarin me te paguar ne Youtube!

Written by on 07/12/2018

Ryan eshte nje Youtuber 7 vjeçar i cili eshte renditur nga Forbes si nje prej yjeve te vegjel me te paguar te Youtube. Aktualisht ai numeron 17 milion abonente dhe videot e tij jane pare 25 miliarde here. Puna e tij eshte beje veshtrimet lojerash. Kanali i tij ne Youtube quhet Ryan ToysReview. E gjitha ajo qe ben Ryan eshte te marre nje loje dhe ta shikoni teksa luan me te deri diten tjeter kur merr diçka me te re. Deri ne muajin qershor te ketij viti Ryan ka arritur fitime mbi 22 milione dollare nga Youtube.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist