Motofest, sot ne Sheshin Skenderbej

Written by on 27/04/2019

 

Për herë të parë organizohet në Shqipëri një tubim ndërkombëtar motorësh, ku 130 motoristë nga
e gjithë Evropa, do t’i bashkohen motoristëve te vendit tone nga të gjitha trevat Shqiptare. Në
këtë festë që do të nisë në orën 19:00 në sheshin “Skënderbej”, Bashkia e Tiranës, Steelwings
Albania, dhe Fondacioni EDS do të sjellin për publikun kryeqytetas plot argëtim dhe adrenaline.
Motofest zhvillohet çdo vit duke mbledhur të gjithë dashamirësit e Harley Davidson dhe muzikës
rrok.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist