LG prezanton kete jave G7 One

Written by on 29/08/2018

 

LG ka njoftuar daljen ne treg te G7 One, celularin e saj te pare Android One.G7 One ka 4GB RAM dhe 32GB hapesire ruajtese, edhe pse ka hapesire per karte SD. LG thote se G7 One do te ofrohet ne nje “çmim te jashtezakonshem”, por nuk e dime se çfare kupton me kete.Ky celular do te prezantohet ne IFA 2018 ne Berlin, kete jave.

 

 

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist