Joachim Low: Jo Facebook-ut, seksit dhe alkool-it gjate Boterorit!

Written by on 01/06/2018

Trajneri i kombetares se Gjermanise, i cili ne Kampionatin Boteror ne Rusi do ti duhet te mbroje titullin e kampionit, Joachim Low iu ka ndaluar lojtareve te tij perdorimin e rrjeteve sociale, kryerjen e marredhenieve seksuale dhe konsumimin e alkoolit. Synimi i Gjermanise eshte te behet kombetarja e trete e cila do te mbroje titullin e kampionit boteror.Prandaj nuk eshte per t’u habitur pse Low u kushton vemendje edhe detajeve me te vogla gjate pergatitjeve, ashtu si veproi edhe kater vite me pare gjate Boterorit ne Brazil.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist