Jahti i vecante Scenic Eclipse ka hapsire per helikopter e nendetese ne bord!

Written by on 09/05/2018

Te udhetosh perreth globit me jaht eshte diçka qe perjetohet rralle ne jete, e per ta bere sa me te paharrueshme kete eksperience ofrohen gjithnje e me teper luks ne keto super anije. Scenic Eclipse parashikon qe me 31 gusht te nise lundrimin e pare, e nuk jane te pakte ata qe i kane rezervuar biletat shume me heret per te udhetuar me kete super mjet lundrues. Jahti jo vetem qe ka çdo luks te mundshem brenda tij,  por ajo qe e diferencon nga rivalet eshte helikopteri dhe nendetesja personale ne bord. Jahti i kompanise Scenic Tours do te ofroje ture si nje krocere ne disa destinacione mesdhetare e ato te Amerikes se Veriut.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist