Ja plazhet me ujrat me blu ne bote

Written by on 08/02/2019

Ja plazhet me ujrat me blu ne bote
TenBest ka sjelle se fundmi nje liste me destinacionet te cilat do t’ju
prezantojne me ujerat me blu ne bote. Keto liqene, dete, plazhe, gjire, kane
variete te ndryshme te bluse, duke filluar nga ngjyra e kalter e hapur tek ajo
gurekali, nga bojeqielli e lehte tek bluja e thelle. Jane destinacione me natyre
te mrekullueshme ne te cilat aparati sduhet te mungoje. Mes tyre jane
Egremnoi, Greqi; Liqeni i Kraterit, Oregon; Con Son, Vietnam; Gjiri i
Djallit, Virgin Gorda; Parku Kombetar i Liqeneve te Plitvices ne Kroaci;
Ishulli Havelock, Indi; Whiteheaven Beach ne Australi; Liqeni Peyto,
Alberta, Kanada; Ishujt Maldive dhe Palawan, Filipinet.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *



Current track

Title

Artist