Destinacionet me romantike per Shen Valentinin sipas Tripadvisor

Written by on 08/02/2019

Destinacionet me romantike per Shen Valentinin sipas Tripadvisor
Pak dite na ndajne nga festa e te dashuruareve dhe per arratisjet tuaja te
embla te dashurise vijne sugjerimet me te mira per 2019 nga ekspertet e
udhetimeve. Tripadvisor sapo ka publikuar listen e destinacioneve me te
mira per te kaluar Shen Valentinin kete vit. Ato jane Capo San Lucas ne
Meksike, Jimbaran ne Bali, Negril ne Xhamajke, Tulum ne Meksike,
Marrakech ne Marok, Santorini ne Greqi, Bruges ne Belgjike, Praga ne Ceki,
Venecia ne Itali, dhe Parisi ne France.

Spa Waterfall 2


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist