iPad-i i ri i Apple vetem 329$

Written by on 28/03/2018

iPad-i i ri i Apple vetem 329$.

Apple ashtu si kishte premtuar ka zbuluar nje iPad te ri, qe do te jete me i liri ndonjehere qe ka hedhur ne treg kjo marke. Pajisja do te kushtoje 329 dollare dhe do te jete e disponueshme ne tre ngjyra: argjend, gri dhe ngjyre floriri. Sipas Apple, bateria e ketij iPad zgjat per 10 ore, ka nje kamere 8 mega-pixel dhe peshon vetem 154 grame. Prezantimi i ketij iPad-i u be ne nje gjimnaz te Çikagos.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist