I keni provuar te gjitha shijet e akulloreve? Po ate me flori?

Written by on 27/03/2018

I keni provuar te gjitha shijet e akulloreve? Po ate me flori?

Nese deshironi luksin edhe ne shijen e ushqimeve qe konsumoni atehere duhet te provoni akulloren me… flori. Ne Snowopolis te Anahajmit Kaliforni sherbehet nje akullore me flori 24 karat. Me nje çmim prej 15 dollaresh, kjo akullore me vanilje mund te konsumohet e gjitha, perfshi floririn. Kjo akullore eshte bere e famshme pasi motrat Kardashian e postuan ne rrjetet e tyre sociale. Sa per shijen, ata qe e kane provuar thone se floriri e ploteson me se miri vaniljen dhe shtojne se mund te hahet pa merak.Fillimisht, kjo akullore ishte menduar te ishte e disponueshme vetem per nje kohe te caktuar, por, duke marre parasysh kerkesat e shumta per te, u mbajt ne menu.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist