Galaxy S10 pritet te jete me kamera te trefishte!

Written by on 07/06/2018

Galaxy S10 pritet t’i sfidoje te gjithe smartphonet persa i perket fotografise. Sipas analisteve Samsung ka ne plan te “ri-forcoje” biznesin duke shtuar kameren e trefishte ne lançimin e ardhshem te Galaxy S10. Nese Samsung Galaxy S10 i ri ka te njejtin instalim si Huawei P20 Pro mund te presim nje sensor kryesor 40MP, sensor 8MP sekondar dhe nje sensor 20MP monokrom. Aftesite shtese te ndjeshmerise se thelle te ketij Samsung Galaxy S10 duhet te ofrojne gjithashtu fotografi ultra te qarta me cilesi te larte si dhe kjo kamere duhet te ofroje zmadhim te madh optik. Samsung thuhet se do te lançoje Galaxy S10 ne janar te vitit te ardhshem.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist