Facebook prezanton “Lip Sync Live” per te kenduar ne play back!

Written by on 07/06/2018

Perdoruesit e “Facebook” tashme mund te ndajne videot e tyre duke interpretuar kenget e preferuara ne “play-black”.Opsioni i ri i quajtur “Lip Sync Live”, mundeson qe te zgjedhesh nje kenge dhe te publikosh nje video. Ne kete menyre miqte tuaj mund t’ju shohin duke kenduar dhe kercyer me kengen ne sfond. Me “Lip Sync Live”, qe kerkon te konkurroje rrjetin social kinez te ngjashem “Musical.ly”, emri i artistit dhe kenges shfaqen dukshem dhe nje lidhje qe te dergon menjehere tek faqja “Facebook” e artistit.Nje tjeter opsion i publikuar dje te jep mundesine qe te bashkosh nje kenge me nje video apo foto te publikuara ne “Facebook”.Keto opsione do te jene te mundshme fillimisht ne disa zona gjeografike dhe me pas ne te gjithe boten.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist