Destinacionet me romantike per te bere dasmen!

Written by on 18/05/2018

Te gjithe ciftet enderrojne qe dita e dasmes se tyre te jete perrallore dhe per kete nje rol kryesor ze vendi ne te cilin organizohet ceremonia martesore. Tripadvisor ka bere se fundmi nje liste te destinacioneve me romantike per te zhvilluar ceremonine e marteses. Ne vend te pare renditet Toskana ne Itali ndjekur nga Musha Bay ne Bahamas, Parisi ne France, Half Moon Resort ne Xhamajka dhe Plazhet Cambridge ne Bermuda.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist