David Bechkam bashkëpunim më brendin luksoz të hoteleve!

Written by on 10/05/2019

Rrjeti i hoteleve luksoze “Sands Cotai Center”, nis një projekt të ri në Londër. “Londoner Macao” , do të inkorporohet në Britaninë e Madhe dhe duket se përpiluesit e projektit janë entuziastë. Kompania do të bashkëpunojë me David Beckham , i cili do të punojë me grupin e dizenjatorëve për të sjellë stilin e tij në suitat luksoze të hotelit. Ikona sportive britanike , ka qenë ambasador i brenditndaj dhe eshte konsideruar zgjedhja ideale për “Londoner Macao”. Projekti do të shfaqë krijime të monumenteve autentike britanike . Beckham është shprehur se Londra është qytet i pabesueshëm dhe është krenar që e quan atë shtëpinë e tij.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist