Ishulli luksoz hap tendën e muajit të Ramazanit!

Written by on 10/05/2019

Autoritetet për zhvillimin e Turizmit , në Ras Al Khaiman të Emirateve të Bashkuara, kane hapur tendën e muajit të Ramazanit. Tryeza e muajit të shenjtë do të mirëpresë të ftuarit për të shërbyer iftarin në menutë vendase. Me pamje nga gjiri Arabik, “Al Marjan Ramadan Tent”, do tiu ofrojë vizitorëve një festë të veçantë iftari. “Ramazani është kohë kur mblidhen miqtë dhe familjet për të përjetuar kohën e paqes”, ka thënë drejtori i Autoriteve të Zhvillimit të Turizmit.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist