Berlusconi me rregulla strikte, ndalon mjekren dhe tatuazhet per lojtaret e Monzas!

Written by on 08/10/2018

 

Silvio Berlusconi thote se po planifikon te ve rregulla strikte per lojtaret e Monzas, duke perfshire moslejimin e mjekrave dhe tatuazheve.Ish-pronari i Milanit dhe tre here kryeministri i Italise bleu ekipin e Serise C per tre milione euro.82-vjeçari thote se deshiron ta udheheqe klubin drejt Serise A per here te pare ne histori, duke sjelle rregulla strikte. Lojtaret e Monzas sipas berlusconit duhet te jene shembull i mire ne parqitje duke u dukur xhentelman te vertete me kostume serioze e ne mode. Mjekra shume e gjate, tatuazhet apo bizhuterite ekstravagante nuk do te lejohen! Gjithashtu lojtaret do te perkushtohen kur te nenshkruajne nje autograph dhe nuk do te lejohen te bejne thjeshte nje shkarravine.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist