A jeni gati per nej udhetim ne avionin meluksoz ne bote!

Written by on 27/04/2019

Avioni Four Seasons  Private Jet po vjen fuqishëm në treg.  Ky avion i cili do të jetë pjesë e
familjes Airbus NEO, do të ketë kabinën më të lartë dhe më të gjerë, krahasuar me gjithë
avionët e klasës së tij. Avioni do të ketë 48 dhoma për pasagjerët, me një dizajn të tillë që do
të mundësojë komunikimin e lehtë të pasagjerëve edhe pse do të jenë në vende të ndryshme.
Prezantimi i avionëve “Four Seasons Jet 2”, të projektuar në mënyrë misterioze u bë këtë javë.
Ky lajm vjen menjëherë pas prezantimit të projektit luksoz të kompanisë ajrore Boeing 757.
Çmimi minimal i një bilete udhëtimi me këtë avion varion nga 147,000 dollarë për person.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist