A ia vlejnë linjat ajrore me kosto të ulët?

Written by on 25/04/2019

 

 

Linja ajrore norvegjeze me kosto të ulët, që përfshin udhëtimet përtej Atlantikut do të ketë një

çmim të arsyeshem. Linja New York-Madrid do te jete ne dispozicion  për vetëm 145 dollarë, përfshirë dhe taksat. Linja ajrore American Airlines, duket se po “lufton” të ulë cmimet në udhëtimet drejt Europës për më pak se 400 dollarë. Mesa duket cmimet konkuruese do ta bëjnë më të lehtë udhëtimin drejt tokës së ëndrrave.

 

..


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist