WhatsApp prezanton stickera te rinje!

Written by on 31/10/2018

Pas nje pritjeje te gjate WhatsApp ka vendosur te beje ate qe me se paku e prisnit: te shtoje stickerat. Kompania tha diten e sotme se keto elemente vizuale do te mberrijne ne Android dhe iOS ne javet ne vijim. Fillimisht 1.5 miliarde perdoruesit do te kene akses ne nje numer te kufizuar stickerash dhe pakot e para do te ofrohen nga ekipi i dizajnit te WhatsApp.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist