Vila e Michelle Pfiffer ne shitje per 24 milione$

Written by on 28/04/2018

Vila e Michelle Pfiffer ne shitje per 24 milione$

Vila e aktores se famshme Michelle Pfeiffer ne San Fransisko ka dale ne shitje per nje vlere marramendese. Ai qe do ta beje te tijen do te duhet te paguaje plot 24 milione dollare per pronen e ndodhur ne Woodside e qe ka kater dhoma gjumi dhe 5 tualete. Vila shtrihet ne nje siperfaqe prej gati 9 hektaresh. Eshte ndertuar ne vitin 1944 dhe ndodhet mes gjelberimit, ka tarraca panoramike, sauna, pishina dhe qendra wellness.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist