Turizmi i aventures ne Shqiperi, ja cfare preferojne italianet!

Written by on 29/08/2018

 

 “Corriere della sera” publikon nje artikull te ri e ndryshe per turizmin shqiptar duke vecuar jugun e vendit dhe udhetimet me te mira te aventures  qe mund te ndermerren ne Shqiperi. Ne artikull permenden destinacione si Berati, Skrapari, Permeti dhe Gjirokastra. Kete vit numri i turisteve italiane ka shenuar nje rekord te ri ne vendin tone dhe kjo ndihmuar edhe nga promovimi qe shume media italiane i kane bere vendit tone.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist